Responsive Theme - en to lv translation catalogue (152 entries)

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
lv: 404 &#8212; Interesanti Jūs šeit satikt!

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
lv: Neuztraucieties, mēs atrisināsim šo problēmu kopā. Apskatīsim Jums piedāvātās iespējas.

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
lv: Jūs varat doties atpakaļ uz %s vai arī vēlreiz meklēt lapu, kuru mēģinājāt atrast iepriekš

en: Home
lv: Sākums

en: &larr; Home
lv: &larr; Sākums

en: Daily Archives: %s
lv: Dienas arhīvs: %s

en: Monthly Archives: %s
lv: Mēneša arhīvs: %s

en: Yearly Archives: %s
lv: Gada arhīvs: %s

en: Blog Archives
lv: Bloga arhīvs

en: Permanent Link to %s
lv: Pastāvīgā saite uz %s

en: No Comments &darr;
lv: Komentāru nav &darr;

en: 1 Comment &darr;
lv: 1 komentārs &darr;

en: % Comments &darr;
lv: % komentāri &darr;

en: Pages:
lv: Lapas:

en: Tagged with:
lv: Atzīmēts ar birkām:

en: Posted in %s
lv: Publicēts %s

en: Edit
lv: Rediģēt

en: &#8249; Older posts
lv: &#8249; Vecāki ieraksti

en: Newer posts &#8250;
lv: Jaunāki ieraksti &#8250;

en: Read more &#8250;
lv: Lasīt vairāk &#8250;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
lv: Šis ieraksts ir aizsargāts ar paroli. Ievadiet paroli, lai apskatītu pievienotos komentārus.

en: &#8249; Older comments
lv: &#8249; Vecāki komentāri

en: Newer comments &#8250;
lv: Jaunāki komentāri &#8250;

en: Pings&#47;Trackbacks
lv: Atsauces

en: %1$d %2$s for "%3$s"
lv: %1$d %2$s par "%3$s"

en: One comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[0]: Nav komentāru par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[1]: %1$s komentārs par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[2]: %1$s komentāri par &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Name
lv: Vārds

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: scroll to top
lv: ritināt uz augšu

en: Responsive Theme
lv: Responsive kažociņš

en: powered by
lv: darbina

en: http://wordpress.org/
lv: http://lv.wordpress.org/

en: Hello, World!
lv: Sveika, pasaule!

en: Your H2 subheadline here
lv: Tavs H2 apakšvirsraksts

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
lv: Tavs virsraksts, apakšvirsraksts un saturs ir pārvaldāms Dizains > Kažociņa iestatījumi, tāpat kā Darbības izsaukuma poga un tās saite. Tāpat, pa labi var atrasties gan attēls, gan YouTube video, ja Jūs tā vēlaties.

en: Call to Action
lv: Darbības izsaukums

en: &#8249; Return to
lv: &#8249; Atgriezties

en: Search results for: %s
lv: Meklēšanas rezultāti frāzei: %s

en: Your search for %s did not match any entries.
lv: Jūsu meklētā frāze %s neatbilda nevienam ierakstam

en: search here &hellip;
lv: meklējiet šeit &hellip;

en: Go
lv: Aiziet

en: Image Information
lv: Attēla informācija

en: Full Size:
lv: Pilns izmērs:

en: Aperture: f&#47;
lv: Diafragmas atvērums: f&#47;

en: Focal Length:
lv: Fokusa attālums:

en: Shutter:
lv: Aizvars:

en: Camera:
lv: Fotoaparāts:

en: In Archive
lv: Arhīvs

en: Home Widget 1
lv: Sākumlapas logdaļa 1

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area six called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
lv: Šī ir Jūsu pirmā sākumlapas logdaļas kastīte. Lai to rediģētu Jums jādodas uz Dizains > Logdaļas un jāizvēlas sestā logdaļa ar nosaukumu Sākumlapas logdaļa 1. Šajā izvēlnē varat rediģēt arī logdaļas nosaukumu.

en: Home Widget 2
lv: Sākumlapas logdaļa 2

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area seven called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
lv: Šī ir Jūsu otrā sākumlapas logdaļas kastīte. Lai to rediģētu Jums jādodas uz Dizains > Logdaļas un jāizvēlas septītā logdaļa ar nosaukumu Sākumlapas logdaļa 2. Šajā izvēlnē varat rediģēt arī logdaļas nosaukumu.

en: Home Widget 3
lv: Sākumlapas logdaļa 3

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area eight called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
lv: Šī ir Jūsu trešā sākumlapas logdaļas kastīte. Lai to rediģētu Jums jādodas uz Dizains > Logdaļas un jāizvēlas astotā logdaļa ar nosaukumu Sākumlapas logdaļa 3. Šajā izvēlnē varat rediģēt arī logdaļas nosaukumu.

en: About
lv: Par

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Latest Posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: Pages
lv: Lapas

en: Top Menu
lv: Augšējā izvēlne

en: Header Menu
lv: Galvenes izvēlne

en: Sub-Header Menu
lv: Apakšgalvenes izvēlne

en: Footer Menu
lv: Kājenes izvēlne

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
lv: <span class="%1$s">Publicēts </span>%2$s<span class="%3$s"> publicējis </span>%4$s

en: View all posts by %s
lv: Apskatīt visus %s ierakstus

en: Archive for %s
lv: Arhīvs par %s

en: Posts tagged %s
lv: Ar birkām atzīmētie ieraksti %s

en: Error 404
lv: Kļūda 404

en: Page
lv: Lapa

en: Theme Support
lv: Kažociņa atbalsts

en: More Themes
lv: Vairāk kažociņu

en: Showcase
lv: Demonstrācija

en: Donate Now
lv: Ziedot

en: Main Sidebar
lv: Galvenā sānjosla

en: Area 1 - sidebar.php
lv: Laukums 1 - sidebar.php

en: Right Sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Area 2 - sidebar-right.php
lv: Laukums 2 - sidebar-right.php

en: Left Sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Area 3 - sidebar-left.php
lv: Laukums 3 - sidebar-left.php

en: Left Sidebar Half Page
lv: Kreisā sānjosla pusei lapas

en: Area 4 - sidebar-left-half.php
lv: Laukums 4 - sidebar-left-half.php

en: Right Sidebar Half Page
lv: Labā sānjosla pusei lapas

en: Area 5 - sidebar-right-half.php
lv: Laukums 5 - sidebar-right-half.php

en: Area 6 - sidebar-home.php
lv: Laukums 6 - sidebar-home.php

en: Area 7 - sidebar-home.php
lv: Laukums 7 - sidebar-home.php

en: Area 8 - sidebar-home.php
lv: Laukums 8 - sidebar-home.php

en: Gallery Sidebar
lv: Galerijas sānjosla

en: Area 9 - sidebar-gallery.php
lv: Laukums 9 - sidebar-gallery.php

en: Colophon Widget
lv: Atsauču logdaļa

en: Area 10 - sidebar-colophon.php
lv: Laukums 10 - sidebar-colophon.php

en: Top Widget
lv: Augšējā logdaļa

en: Area 11 - sidebar-top.php
lv: Laukums 12 - sidebar-top.php

en: Theme Options
lv: Kažociņa iestatījumi

en: Options Saved
lv: Iestatījumi saglabāti

en: Theme Elements
lv: Kažociņa elementi

en: Disable Breadcrumb Lists?
lv: Atspējot atpakaļceļa sarakstus?

en: Check to disable
lv: Klikšķiniet, lai atspējotu

en: Disable Call to Action Button?
lv: Atspējot Darbības izsaukuma pogu?

en: Save Options
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Logo Upload
lv: Logotipa augšupielāde

en: Custom Header
lv: Pielāgota galvene

en: Need to replace or remove default logo?
lv: Nepieciešams aizvietot vai noņemt noklusējuma logotipu?

en: <a href="%s">Click here</a>.
lv: <a href="%s">Spiediet šeit</a>.

en: Home Page
lv: Sākumlapa

en: Headline
lv: Virsraksts

en: Enter your headline
lv: Ievadiet virsrakstu

en: Subheadline
lv: Apakšvirsraksts

en: Enter your subheadline
lv: Ievadiet apakšvirsrakstu

en: Content Area
lv: Satura laukums

en: Enter your content
lv: Ievadiet saturu

en: Call to Action (URL)
lv: Darbības izsaukums (URL)

en: Enter your call to action URL
lv: Ievadiet darbības izsaukuma saiti

en: Call to Action (Text)
lv: Darbības izsaukums (teksts)

en: Enter your call to action text
lv: Ievadiet darbības izsaukuma tekstu

en: Featured Content
lv: Izceltais saturs

en: See Docs
lv: Apskatīt dokumentāciju

en: Paste your shortcode, video or image source
lv: Ielīmējiet savu saīsinājuma kodu, video vai attēla avotu

en: Webmaster Tools
lv: Tīmekļa pārziņa rīki

en: Google Site Verification
lv: Google vietnes verifikācija

en: Enter your Google ID number only
lv: Ievadiet tikai savu Google ID numuru

en: Bing Site Verification
lv: Bing vietnes verifikācija

en: Enter your Bing ID number only
lv: Ievadiet tikai savu Bing ID numuru

en: Yahoo Site Verification
lv: Yahoo vietnes verifikācija

en: Enter your Yahoo ID number only
lv: Ievadiet tikai savu Yahoo ID numuru

en: Site Statistics Tracker
lv: Vietnes statistikas sekotājs

en: Leave blank if plugin handles your webmaster tools
lv: Atstājiet tukšu, ja spraudnis apstrādā Jūsu tīmekļa pārziņa rīkus

en: Google Analytics, StatCounter, any other or all of them.
lv: Google Analytics, StatCounter, jebkurš cits pakalpojums vai visi pakalpojumi.

en: Social Icons
lv: Sociālo tīklu ikonas

en: Enter your Twitter URL
lv: Ievadiet savu Twitter saiti

en: Enter your Facebook URL
lv: Ievadiet savu Facebook saiti

en: Enter your LinkedIn URL
lv: Ievadiet savu LinkedIn saiti

en: Enter your YouTube URL
lv: Ievadiet savu YouTube saiti

en: Enter your StumbleUpon URL
lv: Ievadiet savu StumbleUpon saiti

en: RSS Feed
lv: RSS barotne

en: Enter your RSS Feed URL
lv: Ievadiet savu RSS barotnes saiti

en: Enter your Google+ URL
lv: Ievadiet savu Google+ saiti

en: Enter your Instagram URL
lv: Ievadiet savu Instagram saiti

en: Enter your Pinterest URL
lv: Ievadiet savu Pinterest saiti

en: Enter your Yelp! URL
lv: Ievadiet savu Yelp! saiti

en: Enter your Vimeo URL
lv: Ievadiet savu Vimeo saiti

en: Enter your foursquare URL
lv: Ievadiet savu foursquare saiti

en: Custom CSS Styles
lv: Pielāgoti CSS stili

en: https://developer.mozilla.org/en/CSS
lv: https://developer.mozilla.org/en-US/docs/CSS

en: CSS Tutorial
lv: CSS apmācība

en: Enter your custom CSS styles.
lv: Ievadiet savus pielāgotos CSS stilus.

en: Custom Scripts
lv: Pielāgoti skripti

en: Custom Scripts for Header and Footer
lv: Pielāgoti skripti galvenei un kājenei

en: Quick Tutorial
lv: Īsa apmācība

en: Embeds to header.php &darr;
lv: Tiek iekļauts header.php &darr;

en: Enter your custom header script.
lv: Ievadiet savu pielāgoto galvenes skriptu.

en: Embeds to footer.php &darr;
lv: Tiek iekļauts footer.php &darr;

en: Enter your custom footer script.
lv: Ievadiet savu pielāgoto kājenes skriptu.
